Мобильная версия | RSS
Счастливый Вы человек, Гость!
Вход | Регистрация
Меню сайта
Разделы
Разное [15]
Медицинская документация [6]
Записи в дневниках
Народный опрос
Как у студента обстоят дела с подработкой?
Всего ответов: 4185
Форма входа
Неофициальный сайт студентов
НМУ имени А. А. Богомольца
Главная » Файлы » Законодательство » Разное

Інструкція про порядок заповнення бланка листка непрацездатності (-, архив, *.rtf)

[ Скачать с сайта (5.5 Kb) · Скачать с другого сайта ] 28.02.2010, 18:27
Наказ №46/81/4 від 09.03.2000 "Про затвердження Інструкції про порядок заповнення бланка листка непрацездатності"
1. Листок непрацездатності (далі - ЛН) заповнюється лікарем розбірливим почерком, без помарок, українською мовою.

2. Насамперед заповнюється "корінець" ЛН. Підкреслюється слово "первинний" або "продовження"; у разі продовження зазначаються серія та номер попереднього ЛН. Указуються: прізвище, ім'я та по батькові (повністю) непрацездатного та місце його роботи (назва підприємства чи установи), дата видачі ЛН (цифрою вказується день, після чого літерами - назва місяця, цифрою проставляється рік), прізвище та ініціали лікаря, що видав ЛН, номер історії хвороби, підпис одержувача в графі "розписка одержувача".

3. Після заповнення "корінця", який залишається в лікувально-профілактичному закладі, заповнюється частина бланка ЛН, що видається непрацездатному.

3.1. Підкреслюється слово "первинний" або "продовження" із зазначенням номера та серії попереднього ЛН у разі продовження.

3.2. Чітко вказуються: назва лікувально-профілактичного закладу (повністю), прізвище, ім'я та по батькові непрацездатного (повністю), рік його народження та стать.

3.3. У графі "Діагноз (заключний)" лікар указує остаточний діагноз, а в полі для кодування - код відповідно до Міжнародної класифікації хвороб, травм і причин смерті (адаптований варіант МКХ-10).

Якщо з деонтологічних міркувань лікар змінює формулювання діагнозу в ЛН, то він зобов'язаний внести в поле для кодування код фактичного захворювання, зробити у карті стаціонарного чи амбулаторного хворого запис, який обгрунтовує зміну діагнозу, за погодженням із завідуючим відділенням.

3.4. У розділі "Причина звільнення від роботи" слід обов'язково підкреслити відповідну причину звільнення від роботи.

3.5. У розділі "Знаходився в стаціонарі" записуються дати прибуття та виписки зі стаціонару.

3.6. У розділі "Звільнення від роботи" записуються дати першого та останнього дня звільнення від роботи, при цьому число та місяць указуються літерами, рік - цифрою. Наприклад: "дванадцятого лютого 2000 р."

3.7. Наявність інвалідності відповідної групи підкреслюється тільки на підставі висновку медико-соціальної експертної комісії (далі - МСЕК), про що лікар МСЕК робить запис у полі для кодування із зазначенням дати реєстрації документів на МСЕК, який засвідчується підписом голови МСЕК та печаткою.

З деонтологічних міркувань не внесено висновок "помер", тому у разі смерті хворого в полі для кодування навпроти вказаної графи проставляється цифра "6".

3.8. Запис про порушення хворим лікувального режиму здійснюється лікарем у верхній частині поля для кодування ЛН з обов'язковим записом у карті амбулаторного чи стаціонарного хворого з повідомленням про це пацієнта.

3.9. Підпис лікаря при закритті листка непрацездатності засвідчується печаткою лікувально-профілактичного закладу "Для листків непрацездатності", а для осіб, у яких тимчасова непрацездатність настала поза постійним місцем проживання і роботи, - підписом головного лікаря та круглою печаткою лікувально-профілактичного закладу.


Насколько материал оказался Вам полезным?
Текущий рейтинг: 3.5/2 голосов

Добавил(а): nmu | 28.02.2010 | Просмотров: 6293 | Загрузок: 1251
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Объявления на сайте
Продажа литературы на сайте
Медицинские выставки 2017
Яндекс.Метрика
Главная страница Информация о сайте Гостевая книга Обратная связь