Мобильная версия | RSS
Счастливый Вы человек, Гость!
Вход | Регистрация
Меню сайта
Разделы
Разное [15]
Медицинская документация [6]
Записи в дневниках
Народный опрос
Как у студента обстоят дела с подработкой?
Всего ответов: 4147
Форма входа
Неофициальный сайт студентов
НМУ имени А. А. Богомольца
Главная » Файлы » Законодательство » Разное

База стандартів медичної допомоги в Україні (СМД) (протокол, архив, *.exe)

[ · Скачать с другого сайта (22900 Кб) ] 28.02.2010, 16:16

База містить всі існуючі на сьогодні в державі

  • стандарти медичної допомоги;
  • клінічні протоколи (протоколи надання медичної допомоги);
  • нормативи надання медичної допомоги;
  • методичні рекомендації.

Встановлення Бази СМД на комп'ютері користувача

Після завантаження файлу Base_SMD.exe запустіть його для розгортання необхідних документів в бажаному місці. Папка "Документи" обов‘язково має розміщуватися поруч з таблицею MS EXCEL для доступу до текстів документів.

Поновлення Бази СМД на комп'ютері користувача при виході нової редакції

Якщо Ви вже маєте на своєму комп'ютері папку зі вже встановленою попередньою редакцією Бази СМД, видаліть її та встановіть нову редакцію Бази СМД, як зазначено в попередньому розділі. Одночасне існування кількох редакцій Бази СМД на одному комп'ютері є недоцільним, оскільки нова редакція містить всі чинні документи, наявні в попередніх редакціях.

Використання Бази СМД

Для роботи з Базою СМД відкрийте таблицю "База СМД станом на dd_mm_yyyy.xls" в системі MS EXCEL. Таблиця Бази СМД надає користувачу всі технічні можливості з пошуку, аналізу та подальшої обробки інформації, передбачені системою MS EXCEL. Найбільш часто вживаними можливостями при роботі з Базою СМД є наступні:

Фільтрація (виокремлення) документів за вибраними ознаками

Для реалізації цієї можливості використано механізм фільтрів EXCEL. Кожна ячейка у назві стовпчика містить в правому нижньому куті позначку фільтру, при виборі якої розкривається перелік можливих значень. При виборі будь-якого значення з переліку, в таблиці будуть відображені тільки рядки тих документів, для яких заповнене значення відповідної ознаки співпадає з вибраним.

Підтримується послідовна фільтрація за кількома ознаками

Для того, щоб перейти назад до перегляду повного складу Бази СМД (або до накладання фільтрів за новими ознаками), зніміть встановлені раніше фільтри за допомогою опції Головного меню EXCEL: Дані – Фільтр – Відобразити всі.

Пошук документів

Окрім пошуку документів за допомогою встановлення фільтра, підтримується можливість пошуку за контекстом. Для цього використовуйте опцію меню EXCEL: Правка – Знайтиабо комбінацію клавіш Ctrl+F.

На відміну від механізму фільтрів, який вимагає точного співпадання значення ознак, тому придатний тільки для добре структурованих ознак, механізм пошуку за контекстом дозволяє знайти будь-яке входження слова, частини слова або групи слів в будь-якій частині Бази СМД. Якщо бажано обмежитися пошуком входжень в деякому окремому стовпчику Бази СМД, спершу слід виділити цей стовпчик.

Слід пам‘ятати, що пошук за кодами МКХ-10 проводиться тільки з латинським написанням літери в коді МКХ-10.

Перегляд текстів документів

Посилання на текст документу реалізоване через ознаку "Текст". Якщо натиснути ліву кнопку миші на відповідній клітинці, текст документу буде відкрито в редакторі MS Word, з можливістю подальшого перегляду, редагування, збереження за бажанням користувача. Папка "Документи", яка входить до складу Бази СМД, при цьому має буди доступна та розміщена поряд з EXCEL–таблицею Бази СМД.

Не варто намагатися знайти тексти документів безпосередньо в папці "Документи" Бази СМД, оскільки структурування та найменування документів в цій папці не передбачає ручний пошук.

Аналогічно реалізований доступ до документу через ознаку "INTERNET посилання", але при цьому необхідна наявність діючого підключення до мережі INTERNET. Буде відкритий відповідний ресурс в мережі INTERNET (найчастіше – сайт МОЗ України), за допомогою відповідного програмного забезпечення, наприклад, Internet Explorer.


Насколько материал оказался Вам полезным?
Текущий рейтинг: 4.2/4 голосов

Добавил(а): nmu | 28.02.2010 | Просмотров: 7726 | Загрузок: 1431
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Объявления на сайте
Продажа литературы на сайте
Медицинские выставки 2017
Яндекс.Метрика
Главная страница Информация о сайте Гостевая книга Обратная связь